Adnan Menderes Blv. No:8/A

Çeşme / İzmir / Türkiye

+90 (232) 712 10 72

Bize Ulaşın

Ferrodor 290

Temel Uygulamalar:

Ferrodor® 290 kış mevsiminde dolu halde bırakılması gereken açık havuzlarda kullanılan kış bakım ürünüdür. Yosunlaşmayı engelleyerek ilk baharda yapılacak havuz temizliğini kolaylaştırır. Ferrodor® 290 her tür su için uygundur. Ferrodor® 290 kireç yağ ve diğer kirlerin yok edilmesinde kullanılır. Kullanım, her türlü aside dayanıklı malzemelerde (karolar, fayanslar, cam, seramik, plastik boyalı yüzeylerde) banyolarda, duşlarda, tuvaletlerde ve havuzlarda olabilir.

Genel Tanım:

Ferrodor® 290 içerdiği özel komponentlerle yüzme havuzunu koruyan sıvı halde nötral bir maddedir. Geniş etki alanı sebebiyle kireçlenmeyi, kenarlarda oluşacak kirleri ve yosun oluşumunu engeller. Ferrodor® 290 inorganik fosfat ihtiva etmez ve yüzme havuzundaki tüm malzemeler için uygun bir maddedir.

Fiziksel Özellikler:

Fiziksel hali: Sıvı Rengi: Mavi. pH (%1): 3.00-4.00 (20 C) Yoğunluğu: 1.00-1.06 gr / cm3 Suda çözünürlüğü: Suda çözülür. Kullanım ġekli ve Dozaj: Ferrodor® 290 sonbahar aylarında (sezon sonunda) konsantre veya seyreltilmiş halde havuzlarda çeşitli yerlerden ilave edilebilir. Bu bir defalık dozaj suyunun sertliğine ve kış aylarında olabilecek kirlenmeye göre belirlenir. İyi bir karışım sağlamak için, sirkulasyon ve filtre sistemleri ilave yapıldıktan sonra bir iki gün süreyle çalıştırılmalıdır.

Ambalaj: 20 kg

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Copyright © 2019 Tüm hakları saklıdır.